دستگاه تصفیه هوای coway

دستگاه تصفیه هوای coway
  • 4 0
  • (7 ستـاره )
  • 30\02\1391
  • 4316

تصفیه كننده هوای XJ7800

دستگاه تصفیه هوا مدل XJ7800 مجهز به پیشرفته ترین فیلترهای تصفیه هوا می باشد. این مدل ازدستگاههای تصفیه هوا دارای ژنراتوریونی، فیلتراولیه جذب ذرات معلق،فیلترهای سه لایه ، فیلتر کربن اکتیو ،فیلترنانو و فوتوکاتالیست ، فیلتر ویتامینC فیلترCATECHIN ولامپ UV می باشد.
این دستگاه مجهز به ریموت کنترل ، سنسور کیفیت هوا ، زمان سنج وحالتهای مختلف کارکرد می باشد.
دستگاه تصفیه هوا مدل XJ7800 محیط را از کلیه آلاینده ها ، عوامل بیماری زا ، عوامل آلرژی زا ، گازهای سمی ، گردوغبار، بوی نامطبوع و دودها پاک می کند.
این دستگاه قابیلیت جذب ذرات گرد و غبار و ذرات معلق تا 97/99% را دارد و می تواند ذرات بسیار ریز به اندازه 0.3 میکرون را فیلتر کند.
این مدل دستگاه تصفیه هوا جهت استفاده در بیمارستانها ، ادارات ، منازل بزرگ ، سالنهای سینما ، سالن های کنفرانس ، کارگاههای تولیدی ، کارخانه ها ، رستورانها ، سالن های ورزشی و... توصیه می شود.
کارکرد و ویژگیها

فیلتر HEPA با کارایی بالا تصفیۀ هوا از دود و ذرات معلق به اندازۀ 0.3 میکرون. میزان تصفیه 99 درصد است.
فیلتر 3 لایه چند عملكردی
فیلتر کربن فعال شده جذب کنندۀ دود، فرمالدهید، اتانتیول، آمونیا و بسیاری از گازهای مضر و بودار نامطلوب دیگر.
فیلتر دئودرانت فوتوکاتالیست توانایی تجزیۀ سریع فرمالدهید، بنزن، تولن، سایکلن، و بسیاری دیگر از مواد و گازهای مضر و دارای بوهای نامطلوب، و نیز توانایی از بین بردن ویروسها و باکتریهای موجود در هوا را دارد.
حسگر غبار و بو حسگر غبار، وجود ذرات معلق، دود و هر ذرۀ آلایندۀ دیگر را در فضای بسته تشخیص می دهد. حسگر بو، رایحه¬های متنوعی ناشی از سیگار کشیدن تا آشپزی را تشخیص می دهد. جریان هوا به شکل خودکار و با توجه به سطح آلودگی هوا تنظیم می¬گردد.
آزاد کردن آنیون این دستگاه مجهز به یک بخش یونیزه کننده است که قادر به آزادسازی مقادیر زیاد از یونهای منفی می باشد که هوای فضای بسته را تصفیه می نماید.
نور فرابنفش نور فرابنفش با طول موج 254 نانومتر قادر است تا انواع مختلفی از باکتریها را از بین ببرد.
جمع کنندۀ الکتریکی گرد و غبار دستگاه به جمع کنندۀ الکتریکی گرد و غبار مجهز است که می تواند گرد و غبار را جمع کند.

تصفیه هوا » دسـته بنـدی  

1 نـظـرات

پـاسـخ

موارد اجبـاری : نـام
نمایش داده نخواهد شـد موارد اجبـاری : ایـمیـل
: وب سـایـت
موارد اجبـاری : کد امنیتی
موارد اجبـاری : نـظــر